O firmie  Kontakt 

ZAPYTANIA PRZEŚLIJ NA  e-mail:

vbs@vbsgroup.pl

 

RUSZTOWANIA ALUMINIOWE I PODNOŚNIKI KOSZOWE NA GĄSIENICACH GUMOWYCH - PAJĄK (SPIDER)AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR CUSTERS® W POLSCE
ZAKŁAD  URZĄDZEŃ  DŹWIGOWYCH ODDZIAŁ  W RADOMIU NAPRAWY BIEŻĄCE,  KONSERWACJA I PRZYGOTOWANIE DO BADAŃ   UDT SZKOLENIA I EGZAMINY UDT  NA OPERATORÓW:PODESTÓW RUCHOMYCH, ŻURAWI, HDS, WÓZKÓW WIDŁOWYCH, SUWNICSPRAWDZONE  ŹRÓDŁO  FINANSOWANIA DLA  TWOJEJ  FIRMY Wspieramy rozwój przedsiębiorczości jako formy
 aktywnego przeciwdziałania bezrobociu i rozwoju  lokalnego poprzez stworzenie dostępu do środków  finansowych dla małych firm oraz osób rozpoczynających działalność gospodarczą.
TEL.+ 48 504 288 922

Rusztowania Aluminiowe Custers


Rusztowania aluminiowe Custers® umożliwiają szybki, bezpieczny i łatwy dostęp do miejsca pracy, bez względu na wysokość. Rusztowania aluminiowe oferują również odpowiednie rozwiązania w praktycznie każdych warunkach pracy na wysokości. Nasze rusztowania są bezwzględnie zgodne z obowiązującym prawodawstwem europejskim, a także zostały przetestowane i certyfikowane zgodnie z normami krajowymi poszczególnych krajów europejskich EN 1004.

Cechy charakterystyczne systemu Custers


UCHWYT Z ZAPADKĄ.

Wszystkie uchwyty są wyposażone w samozamykające się zapadki. Te mocne zapadki( udowodnione w praktyce) czynią rusztowanie bezpiecznym i stabilnym oraz pozwalają na jego łatwe, szybkie i efektywne postawienie i zdemontowanie. Kolor zapadki odpowiada kolorowi naklejki na wsporniku. Te naklejki jednoznacznie sygnalizują położenie i kierunki drążków: poziomo, ukośnie i poziomo - ukośnie. Na czerwono oznaczone są poziome, na niebiesko są ukośne a na żółty poziomo-ukośne, co w połączeniu z jednym poziomym wspornikiem może zastąpić platformę poniżej rusztowania.
  

 
PODEST
Solidna, wodoodporna platforma pokryta jest powłoką antypoślizgową. Uchwyty są przykręcane, dzięki temu łatwo je wymienić.
ALUMINIOWE  DŁUGIE PODESTY
Dwustronny, stosowany jako 4 lub 5m platforma odpowiada rusztowaniu klasy 3 (200kg/mkw.) i jako taka została zatwierdzona przez niemiecki BCG. Platforma długości 6 do 7,5m służy jako pomost między rusztowaniami.  Obustronny profil może także funkcjonować jako burta.KOŁEK USTALAJĄCY
Specjalne zakończenie kołka ustalającego położenie ramy eliminuje niepożądane wystawanie, oraz jednocześnie zapewnia maksymalną stabilność w trakcie jej dopasowywania. Ramy są dopasowywane do siebie i rozmontowywane z maksymalną łatwością.
Copyrights © 2010 VBS Podnośniki i Rusztowania www.vbsgroup.pl
projekt i wykonanie strony: www.gqim.com