O firmie  Kontakt 

ZAPYTANIA PRZEŚLIJ NA  e-mail:

vbs@vbsgroup.pl

 

RUSZTOWANIA ALUMINIOWE I PODNOŚNIKI KOSZOWE NA GĄSIENICACH GUMOWYCH - PAJĄK (SPIDER)AUTORYZOWANY DYSTRYBUTOR CUSTERS® W POLSCE
ZAKŁAD  URZĄDZEŃ  DŹWIGOWYCH ODDZIAŁ  W RADOMIU NAPRAWY BIEŻĄCE,  KONSERWACJA I PRZYGOTOWANIE DO BADAŃ   UDT SZKOLENIA I EGZAMINY UDT  NA OPERATORÓW:PODESTÓW RUCHOMYCH, ŻURAWI, HDS, WÓZKÓW WIDŁOWYCH, SUWNICSPRAWDZONE  ŹRÓDŁO  FINANSOWANIA DLA  TWOJEJ  FIRMY Wspieramy rozwój przedsiębiorczości jako formy
 aktywnego przeciwdziałania bezrobociu i rozwoju  lokalnego poprzez stworzenie dostępu do środków  finansowych dla małych firm oraz osób rozpoczynających działalność gospodarczą.
TEL.+ 48 504 288 922

RUSZTOWANIE  POKOJOWE


Kompaktowe, poręczne ruchome rusztowanie pokojowe.  Idealna pomoc w domu, biurze, garażu i firmie. Składa się z 2 części i zajmuje niewiele miejsca w transporcie i w trakcie składowania. Wszystkie kółka wyposażone są w hamulec postojowy. Pomost roboczy z antypoślizgową powierzchnią można zawieszać na  dolnych szczeblach. Odstępy między szczeblami umożliwiają regulację wysokości każdorazowo o 25 cm. Ustawione rusztowanie mieści się w każdych zwykłych drzwiach. Narzędzia i materiały można transportować razem z rusztowaniem. Po dodaniu odpowiednich barierek uzyskujemy ponad 4 m wysokości roboczej. Zostało zaprojektowane również do pracy na zewnątrz na równym podłożu.
Rusztowanie gotowe do użycia w 1 minutę!


  KOLEJNOŚĆ BUDOWY RUSZTOWANIA POKOJOWEGO BUDGET


  1. Rozłóż ramy; umieść sprężynowy klips zabezpieczający ramy i zablokuj hamulce we wszystkich kołach.
  2. Umieść platformę na środkowych szczeblach i dopasuj barierki zabezpieczające do ramy jak na rysunku. W celu zabezpieczenia barierek, umieść klips zabezpieczający w otworach słupków ramy.
  3. Przymocuj poziome napinacze do barierek ramy na wysokości 0,5 i 1,0 m powyżej poziomu platformy. Te drążki poziome są używane jako bariery ochronne i gwarantują twoje bezpieczeństwo.
  4. Teraz umieść platformę na pożądanej wysokości; jakkolwiek nie wyżej niż górne szczeble ramy. Kiedy pracujesz na zewnątrz, zapnij zapinkę przeciwwiatrową do podtrzymujących szczebli.

Copyrights © 2010 VBS Podnośniki i Rusztowania www.vbsgroup.pl
projekt i wykonanie strony: www.gqim.com